A menü eléréséhez kattintson ide!
Toggle navigation
Kezdőoldal
Településünkről
Lakosságszám
Civil szervezetek
Saj(t)ó~Szögedről
SzögedTV
Vállalkozások
Címkereső
Naptár
Szálláshelyek
Közvilágítási hibabejelentő
Önkormányzat
Sajószöged kártya
Képviselő testület
Szervezeti felépítés
Impresszum
Önkormányzati bizottságok
Önkormányzati társulások
Közérdekű adatok
Állami Számvevőszék Jelentés
Hatósági nyilvántartások
Társadalmi egyeztetések
Partnerségi egyeztetések
Helyi Esélyegyenlőségi Program
Elérhetőségek
Adatkezelési tájékoztató
Közérdekű bejelentések, panaszok
Hirdető tábla
Iskolai étkeztetés
Sütőolaj leadási pontok
Dokumentumok
Dokumentum tár
Rendeletek
5/1993 rendelet
12/2000 rendelet
9/2000 rendelet
11/2001 rendelet
16/2001 rendelet
7/2003 rendelet
2/2004 rendelet
9/2004 rendelet
5/2005 rendelet
6/2005 rendelet
16/2006 rendelet
14/2007 rendelet
9/2007 rendelet
10/2008 rendelet
7/2009 rendelet
9/2010 rendelet
4/2011 rendelet
7/2011 rendelet
12/2013 rendelet
11/2014 rendelet
3/2014 rendelet
3/2014 rendelet xls
2/2015 rendelet
2/2015 rendelet xls
3/2015 rendelet
7/2015 rendelet
8/2015 rendelet
1/2016 rendelet
2/2016 rendelet
4/2016 rendelet
5/2016 rendelet
6/2016 rendelet
7/2016 rendelet
8/2016 rendelet
9/2016 rendelet
3/2016 rendelet
6/2015 rendelet
6/2014 rendelet
9/2014 rendelet
10/2016 rendelet
demo/2016 rendelet
demo/2016 rendelet
12/2016 rendelet
15/2016 rendelet
1/2017 rendelet
2/2017 rendelet
3/2017 rendelet
4/2017 rendelet
7/2017 rendelet
8/2017 rendelet
9/2017 rendelet
10/2017 rendelet
11/2017 rendelet
12/2017 rendelet
15/2017 rendelet
17/2017 rendelet
18/2017 rendelet
1/2018 rendelet
2/2018 rendelet
3/2018 rendelet
5/2018. rendelet
9/2018 rendelet
1/2019 rendelet
3/2019 rendelet
4/2019 rendelet
5/2019 rendelet
6/2019 rendelet
7/2019 rendelet
8/2019 rendelet
9/2019 rendelet
10/2019 rendelet
1/2020 rendelet
2/2020 rendelet
3/2020 rendelet
2020/4 rendelet
2020/5 rendelet
6/2020 rendelet
7/2020 Rendelet
8/2020 rendelet
9/2020 rendelet
1/2021 rendelet
3/2021 rendelet
4/2021 rendelet
5/2021 rendelet
6/2021 rendelet
7/2021 rendelet
8/2021 rendelet
2021/10 rendelet
2021/11 rendelet
2021/12 rendelet
6/2018 rendelet
2021/15 rendelet
3/2018 rendelet
1/2022 rendelet
3/2018 rendelet
3/2022 rendelet
5/2022 rendelet
2021/10 rendelet
1/2023 rendelet
18/2017 rendelet
2/2023 rendelet
3/2023 rendelet
5/2022 rendelet
3/2018 rendelet
9/2014 rendelet
12/2021 rendelet
10/2021 rendelet
4/2023 rendeet
18/2017 rendelet
5/2023 rendeet
6/2023 rendeet
7/2023 rendeet
10/2023 rendelet
13/2013 rendelet
2023/11 rendelet
10/2021 rendelet
5/2022 rendelet
5/2023 rendelet
2023/12 rendelet
2023/13 rendelet
2024/01 rendelet
2024/02 rendelet
2024/03 rendelet
2024/04 rendelet
2024/05 rendelet
2024/02 rendelet
2024/03 rendelet
2024/06 rendelet
2024/07 rendelet
2024/08 rendelet
2024/09 rendelet
2024/10 rendelet
2018/06 rendelet
2023/1 rendelet
10/2013 rendelet
2024/02 rendelet
2017/03 rendelet
2025/1 rendelet
2025/2 rendelet
2025/3 rendelet
2025/4 rendelet
2025/6 rendelet
2025/5 rendelet
2025/7 rendelet
2025/8 rendelet
2025/9 rendelet
2025/10 rendelet
2025/11 rendelet
2021/10 rendelet
2024/6 rendelet
2025/2 rendelet
2026/01 rendelet
2022/05 rendelet
2026/02 rendelet
2026/03 rendelet
2026/04 rendelet
2026/05 rendelet
2026/06 rendelet
Hatályon kívül helyezett
Jegyzőkönyvek
Jegyzőkönyv 2008.04.28.
Jegyzőkönyv 2015.12.17.
Jegyzőkönyv 2008.04.03.
Jegyzőkönyv 2008.01.31.
Jegyzőkönyv 2008.03.17.
Jegyzőkönyv 2008.05.29.
Jegyzőkönyv 2008.06.27.
Jegyzőkönyv 2008.08.28.
Jegyzőkönyv 2008.10.22.
Jegyzőkönyv 2008.11.27.
Jegyzőkönyv 2009.02.05.
Jegyzőkönyv 2009.02.26.
Jegyzőkönyv 2009.03.13.
Jegyzőkönyv 2009.03.27.
Jegyzőkönyv 2009.04.28.
Jegyzőkönyv 2009.05.20.
Jegyzőkönyv 2009.05.26.
Jegyzőkönyv 2009.06.23.
Jegyzőkönyv 2009.08.27.
Jegyzőkönyv 2009.09.28.
Jegyzőkönyv 2009.10.22.
Jegyzőkönyv 2009.12.17.
Jegyzőkönyv 2010.01.28.
Jegyzőkönyv 2010.02.25.
Jegyzőkönyv 2010.03.12.
Jegyzőkönyv 2010.04.29.
Jegyzőkönyv 2010.05.27.
Jegyzőkönyv 2010.10.18.
Jegyzőkönyv 2010.11.18.
Jegyzőkönyv 2010.12.16.
Jegyzőkönyv 2011.01.27.
Jegyzőkönyv 2011.02.24.
Jegyzőkönyv 2011.05.25.
Jegyzőkönyv 2011.06.21.
Jegyzőkönyv 2011.06.21.
Jegyzőkönyv 2011.07.06.
Jegyzőkönyv 2011.09.01.
Jegyzőkönyv 2011.10.17.
Jegyzőkönyv 2011.10.21.
Jegyzőkönyv 2011.11.14.
Jegyzőkönyv 2011.11.30.
Jegyzőkönyv 2011.12.16.
Jegyzőkönyv 2012.01.12.
Jegyzőkönyv 2012.01.23.
Jegyzőkönyv 2012.02.13.
Jegyzőkönyv 2012.02.23.
Jegyzőkönyv 2012.04.26.
Jegyzőkönyv 2012.05.24.
Jegyzőkönyv 2012.06.25.
Jegyzőkönyv 2012.08.02.
Jegyzőkönyv 2012.08.23.
Jegyzőkönyv 2012.10.05.
Jegyzőkönyv 2012.11.11.
Jegyzőkönyv 2012.11.12.
Jegyzőkönyv 2012.11.29.
Jegyzőkönyv 2012.12.07.
Jegyzőkönyv 2012.12.10.
Jegyzőkönyv 2012.12.14.
Jegyzőkönyv 2012.12.28.
Jegyzőkönyv 2013.01.16.
Jegyzőkönyv 2013.01.31.
Jegyzőkönyv 2013.02.08.
Jegyzőkönyv 2013.02.28.
Jegyzőkönyv 2013.04.30.
Jegyzőkönyv 2013.05.08.
Jegyzőkönyv 2013.05.30.
Jegyzőkönyv 2013.06.11.
Jegyzőkönyv 2013.06.27.
Jegyzőkönyv 2013.07.04.
Jegyzőkönyv 2013.07.16.
Jegyzőkönyv 2013.07.23.
Jegyzőkönyv 2013.08.29.
Jegyzőkönyv 2013.09.26.
Jegyzőkönyv 2013.10.10.
Jegyzőkönyv 2013.10.23.
Jegyzőkönyv 2013.10.31.
Jegyzőkönyv 2013.11.28.
Jegyzőkönyv 2013.12.09.
Jegyzőkönyv 2013.12.19.
Jegyzőkönyv 2014.01.30.
Jegyzőkönyv 2014.02.12.
Jegyzőkönyv 2014.02.28.
Jegyzőkönyv 2014.03.27.
Jegyzőkönyv 2014.04.01.
Jegyzőkönyv 2014.05.19.
Jegyzőkönyv 2014.05.29.
Jegyzőkönyv 2014.07.24.
Jegyzőkönyv 2014.08.28.
Jegyzőkönyv 2014.09.11.
Jegyzőkönyv 2014.10.02.
Jegyzőkönyv 2014.10.27.
Jegyzőkönyv 2014.11.03.
Jegyzőkönyv 2014.11.20.
Jegyzőkönyv 2014.12.11.
Jegyzőkönyv 2014.12.15.
Jegyzőkönyv 2015.01.29.
Jegyzőkönyv 2015.02.26.
Jegyzőkönyv 2015.03.26.
Jegyzőkönyv 2015.04.30.
Jegyzőkönyv 2015.05.28.
Jegyzőkönyv 2015.06.25.
Jegyzőkönyv 2015.08.27.
Jegyzőkönyv 2015.09.24.
Jegyzőkönyv 2016.01.11.
Jegyzőkönyv 2015.11.26.
Jegyzőkönyv 2016.02.04.
Jegyzőkönyv 2016.02.25.
Jegyzőkönyv 2016.03.11.
Jegyzőkönyv 2016.04.18.
Jegyzőkönyv 2016.04.19.
Jegyzőkönyv 2016.05.05.
Jegyzőkönyv 2016.05.26.
Jegyzőkönyv 2016.06.16.
Jegyzőkönyv 2016.07.07.
Jegyzőkönyv 2016.08.10.
Jegyzőkönyv 2016.09.12.
Jegyzőkönyv 2016.09.20.
Jegyzőkönyv 2016.10.06.
Jegyzőkönyv 2016.10.27.
Jegyzőkönyv 2016.11.08.
Jegyzőkönyv 2016.11.24.
Jegyzőkönyv 2016.12.15.
Jegyzőkönyv 2016.12.19.
Jegyzőkönyv 2017.01.19.
Jegyzőkönyv 2017.02.20.
Jegyzőkönyv 2017.02.14.
Jegyzőkönyv 2017.02.23.
Jegyzőkönyv 2017.03.30.
Jegyzőkönyv 2017.04.12.
Jegyzőkönyv 2017.05.04.
Jegyzőkönyv 2017.15.25.
Jegyzőkönyv 2017.06.08.
Jegyzőkönyv 2017.06.29.
Jegyzőkönyv 2017.07.27.
Jegyzőkönyv 2017.08.31.
Jegyzőkönyv 2017.09.28.
Jegyzőkönyv 2017.10.09.
Jegyzőkönyv 2017.11.02.
Jegyzőkönyv 2017.11.08.
Jegyzőkönyv 2017.12.04.
Jegyzőkönyv, közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2018.01.21.
Jegyzőkönyv 2018.02.01.
Jegyzőkönyv 2018.03.01.
Jegyzőkönyv 2018.03.13.
Jegyzőkönyv 2018.14.04.
Jegyzőkönyv 2018.04.26.
Jegyzőkönyv 2018.05.14.
Jegyzőkönyv 2018.05.31.
Jegyzőkönyv 2018.06.ó26.
Jegyzőkönyv 2018.07.05.
Jegyzőkönyv 2019.08.30.
Jegyzőkönyv 2018.09.27.
Jegyzőkönyv 2018.10.04.
Jegyzőkönyv 2018.10.15.
Jegyzőkönyv 2018.11.16.
Jegyzőkönyv 2018.11.12.
Jegyzőkönyv 2018.11.16.
Jegyzőkönyv 2018.11.29.
Jegyzőkönyv 2018.12.03. közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2018.19.19.
Jegyzőkönyv 2019.01.17.
Jegyzőkönyv 2019.01.31.
Jegyzőkönyv 2019.03.28.
Jegyzőkönyv 2019.05.02.
Jegyzőkönyv 2019.05.30.
Jegyzőkönyv 2019.07.25.
Jegyzőkönyv 2019.08.01.
Jegyzőkönyv 2019.08.29.
Jegyzőkönyv 2019.09.10.
Jegyzőkönyv 2019.09.26.
Jegyzőkönyv 2019.10.24.
Jegyzőkönyv 2019.11.07.
Jegyzőkönyv 2019.11.28.
Jegyzőkönyv, közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2019.12.19.
Jegyzőkönyv 2020.01.30.
Jegyzőkönyv 2020.02.06.
Jegyzőkönyv 2020.02.13.
Jegyzőkönyv 2020.02.28.
Jegyzőkönyv 20200625
Jegyzőkönyv 2020.07.27.
Jegyzőkönyv 2020.08.27.
Jegyzőkönyv 2020.09.24.
Jegyzőkönyv 2020.10.29.
Jegyzőkönyv 2021.07.24,
Jegyzőkönyv 2021.08.26.
Jegyzőkönyv 2021.09.23.
Jegyzőkönyv 2021.10.26.
Jegyzőköny 2021.10.08.
Jegyzőkönyv 2021.11.25.
Jegyzőköny 2021.12.16.
Jegyzőkönyv 2022.01.27.
Jegyzőkönyv 2022.02.24.
Jegyzőkönyv 2022.01.15.
Jegyzőkönyv 2022.03.31.
Jegyzőkönyv 2022.05.26.
Jegyzőkönyv 2022.06.23
Jegyzőkönyv 2022.07.28.
Jegyzőkönyv 2022.08.25.
Jegyzőkönyv 2022.09.29.
Jegyzőkönyv 2022.10.21.
Jegyzőkönyv 2022.11.24.
Jegyzőkönyv 2022.12.22.
Jegyzőkönyv, közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2023.01.26.
Jegyzőkönyv 2023.02.15.
Jegyzőkönyv 2023.02.23.
Jegyzőkönyv 2023.03.30.
Jegyzőkönyv 2023.03.30.
Jegyzőkönyv 2023.04.25.
Jegyzőkönyv 2023.05.25.
Jegyzőkönyv 2023.06.29.
Jegyzőkönyv 2023.08.24.
Jegyzőkönyv 2023.09.29.
Jegyzőkönyv 2023.10.19.
Jegyzőkönyv 2013.11.06.
Jegyzőkönyv 2023.11.30.
Jegyzőkönyv 2023.12.14.
Jegyzőkönyv, közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2024.01.25.
Jegyzőkönyv 2024.02.15.
Jegyzőkönyv 2024.02.29.
Jegyzőkönyv 2024.03.28.
Jegyzőkönyv 2024.03.25.
Jegyzőkönyv 2024.05.02.
Jegyzőkönyv 2024.05.17.
Jegyzőkönyv 2024.05.30.
Jegyzőkönyv 2024.06.20.
Jegyzőkönyv 2024.07.04.
Jegyzőkönyv 2024.08.05.
Jegyzőkönyv 2024.08.29.
Jegyzőkönyv 2024.09.10.
Jegyzőkönyv 2024.10.10.
Jegyzőkönyv 2024.10.30.
Jegyzőkönyv 2024.11.18.
Jegyzőkönyv 2024.12.12.
Jegyzőkönyv 2024.12.16.
Jegyzőkönyv 2025.02211.
Jegyzőkönyv 2025.02.13.
Jegyzőkönyv 2025.03.27.
Jegyzőkönyv 2025.04.07.
Jegykezelő 2025.04.30.
Jegyzőkönyv 2025.05.12.
Jegyzőkönyv 2025.05.29.
Jegyzőkönyv 2025.07.14.
Jegyzőkönyv 2025.07.24.
Jegyzőkönyv 2025.08.28.
Jegyzőkönyv 2025.09.25.
Jegyzőkönyv 2025.11.27.
Jegyzőkönyv 2025.12.18.
Jegyzőkönyv 2026.01.20.
Jegyzőkönyv, közmeghallgatás
Jegyzőkönyv 2029.01.29.
Jegyzőkönyv 2026.02.26.
Jegyzőkönyv 2026.03.19.
Jegyzőkönyv 2026.04.23.
Jegyzőkönyv 2016.05.28.
Jegyzőkönyv 2026.06.22.
Jegyzőkönyv 2026.07.24.
Veszélyhelyzetben meghozott határozatok
Kérelmek
ÁNYK nyomtatványok
Településszerkezeti terv
Szabályozási terv
Testületi előterjesztések
Polgármesteri utasítások
Szabályzatok
Közzéteendő adatok
Közzéteendő dokumentumok
Képviselői vagyonnyilatkozatok
Közbeszerzések
Közbesz. értékhatár alatti beszerzések
Környezetvédelmi program
Pályázatok
TAO Pályázat
Jóváhagyó határozat
Bursa Hungarica Pályázat
Zöld sziget bölcsőde
ASP központhoz való csatlakozás
Széchenyi pályázatok
Községháza energetikai korszerűsítése
Óvoda és konyha fejlesztése Sajószögeden
Iskola fejlesztése Sajószögeden
Iskola fejlesztése Sajószögeden
Bölcsőde fejlesztése Sajószögeden
Széchenyi Terv Plusz
Széchenyi Terv Plusz - Konyha
Széchenyi TPlusz -Szabadidő Park fejleszté
LEADER pályázatok
Versenyképes Járások Program
Választások
Választási információk
HVB és HVI határozatok
Testületi előterjesztések
2026. október 22.
Képviselő-testületi ülés
2026. szeptember 24.
Képviselő-testületi ülés
2026. augusztus 27.
Képviselő-testületi ülés
2026. július 24.
Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2026. június 22.
Képviselő-testületi ülés
2026. május 28.
Képviselő-testületi ülés
2026. április 23.
Képviselő-testületi ülés
2026. március 19.
Képviselő-testületi ülés
2026. február 12.
Képviselő-testületi ülés
2026. január 29.
Képviselő-testületi ülés
2026. január 20.
Képviselő-testületi ülés
2025
2025. december 18.
Képviselő-testületi ülés
2025. november 27.
Képviselő-testületi ülés
2025. szeptember 25.
Képviselő-testületi ülés
2025. augusztus 28.
Képviselő-testületi ülés
2025. július 24.
Képviselő-testületi ülés
2025. július 14.
Képviselő-testületi ülés
2025. május 29.
Képviselő-testületi ülés
2025. május 12.
Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2025. április 30.
Képviselő-testületi ülés
2025. április 7.
Képviselő-testületi ülés
2025. március 27.
Képviselő-testületi ülés
2025. február 13.
Képviselő-testületi ülés
2025. február 11.
Képviselő-testületi ülés
2024
2024. december 12.
Képviselő-testületi ülés
2024. november 28.
Képviselő-testületi ülés
2024. október 31.
Képviselő-testületi ülés
2024. október 10.
Képviselő-testületi ülés
2024. szeptember 10.
Képviselő-testületi ülés
2024. augusztus 29.
Képviselő-testületi ülés
2024. augusztus 5.
Képviselő-testületi ülés
2024. július 4.
Képviselő-testületi ülés
2024. június 20.
Képviselő-testületi ülés
2024. május 30.
Képviselő-testületi ülés
2024. május 17.
Képviselő-testületi ülés
2024. május 2.
Képviselő-testületi ülés
2024. április 25.
Képviselő-testületi ülés
2024. március 28.
Képviselő-testületi ülés
2024. február 29.
Képviselő-testületi ülés
2024. február 15.
Képviselő-testületi ülés
2024. január 25.
Képviselő-testületi ülés
2023
2023. december 14.
Képviselő-testületi ülés
2023. november 30.
Képviselő-testületi ülés
2023. november 6.
Képviselő-testületi ülés
2023. október 19.
Képviselő-testületi ülés
2023. szeptember 28.
Képviselő-testületi ülés
2023. augusztus 24.
Képviselő-testületi ülés
2023. június 29.
Képviselő-testületi ülés
2023. május 25.
Képviselő-testületi ülés
2023. április 25.
Képviselő-testületi ülés
2023. március 30.
Képviselő-testületi ülés
2023. február 23.
Képviselő-testületi ülés
2023. február 15.
Képviselő-testületi ülés
2023. január 26.
Képviselő-testületi ülés
2022
2022. december 22.
Képviselő-testületi ülés
2022. november 24.
Képviselő-testületi ülés
2022. október 21.
Képviselő-testületi ülés
2022. szeptember 29.
Képviselő-testületi ülés
2022. augusztus 25.
Képviselő-testületi ülés
2022. július 28.
Képviselő-testületi ülés
2022. május 20.
Képviselő-testületi ülés
2022. április 28.
Képviselő-testületi ülés
2022. március 31.
Képviselő-testületi ülés
2022. február 24.
Képviselő-testületi ülés
2022. február 15.
Képviselő-testületi ülés
2022. január 27.
Képviselő-testületi ülés
2021
2021. december 16.
Képviselő-testületi ülés
2021. november 25.
Képviselő-testületi ülés
2021. október 28.
Képviselő-testületi ülés
2021. szeptember 23.
Képviselő-testületi ülés
2021. augusztus 26.
Képviselő-testületi ülés
2021. június 24.
Képviselő-testületi ülés
2021. május 28.
Képviselő-testületi ülés
2021. március 25.
Képviselő-testületi ülés
2021. március 10.
Képviselő-testületi ülés
2021. február 25.
Képviselő-testületi ülés
2021. február 19.
Képviselő-testületi ülés
2021. január 29.
Képviselő-testületi ülés
2021. január 15.
Képviselő-testületi ülés
2020
2020. december 11.
Képviselő-testületi ülés
2020. október 29.
Képviselő-testületi ülés
2020. szeptember 24.
Képviselő-testületi ülés
2020. augusztus 27.
Képviselő-testületi ülés
2020. július 27.
Képviselő-testületi ülés
2020. június 25.
Képviselő-testületi ülés
2020. február 28.
Képviselő-testületi ülés
2020. február 13.
Képviselő-testületi ülés
2020. február 6.
Képviselő-testületi ülés
2020. január 30.
Képviselő-testületi ülés
2019
2019. december 19.
Képviselő-testületi ülés
2019. november 28.
Képviselő-testületi ülés
2019. november 7.
Képviselő-testületi ülés
2019. október 24.
Képviselő-testületi ülés
2019. szeptember 26.
Képviselő-testületi ülés
2019. szeptember 10.
Képviselő-testületi ülés
2019. augusztus 29.
Képviselő-testületi ülés
2019. augusztus 1.
Képviselő-testületi ülés
2019. július 25.
Képviselő-testületi ülés
2019. május 30.
Képviselő-testületi ülés
2019. május 2.
Képviselő-testületi ülés
2019. március 28.
Képviselő-testületi ülés
2019. január 31.
Képviselő-testületi ülés
2019. január 17.
Képviselő-testületi ülés
2018
2018. december 19.
Képviselő-testületi ülés
2018. november 29.
Képviselő-testületi ülés
2018. november 22.
Képviselő-testületi ülés
2018. november 16.
Rendkívüli képviselő-testületi ülés
2018. november 12.
Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2018. október 15.
Képviselő-testületi ülés
2018. október 4.
Képviselő-testületi ülés
2018. szeptember 27.
Képviselő-testületi ülés
2018. augusztus 30.
Képviselő-testületi ülés
2018. július 5.
(csütörtök) Rendkívüli Képviselő-Testületi ülés
2018. június 26.
(kedd) Rendkívüli Képviselő-Testületi ülés
2018. május 31.
(csütörtök) Képviselő-testületi nyílt ülés
2018. május 14.
(hétfő) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2018. április 26.
(csütörtök) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2018. április 4.
(szerda) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2018. március 13.
(kedd) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2018. március 1.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2018. február 1.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017
2017. december 21.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. december 4.
(hétfő) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2017. november 8.
(szerda) Képviselő-testületi rendkívüli ülés
2017. november 2.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. augusztus 31.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. július 27.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. június 29.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. június 8.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. május 25.
(csütörtök) Képviselő-testületi ülés
2017. május 4.
(csütörtök) Rendkívüli képviselő-testületi ülés
2017. április 12.
(szerda) Rendkívüli képviselő-testületi ülés
2017. február 28.
2017. február 30. (csütörtök) 15:00 - Képviselő-testületi ülés
2017. február 23.
(csütörtök) 15:00 - Képviselő-testületi ülés
2017. február 14.
(kedd) 16:00 - rendkívüli képviselő testületi ülés
2017. január 26.
(csütörtök) 15:00 - képviselő testületi ülés
2017. január 19.
(csütörtök) 13:00 - képviselő testületi ülés